“Sprijinirea atleților în atingerea performanțelor maxime”Stimați iubitori ai sportului,

Astăzi vă scriu cu entuziasm și speranță în suflet pentru a vă solicita sprijinul generos într-o inițiativă specială. Suntem dedicați susținerii și dezvoltării sportivilor talentați și ambițioși din comunitatea noastră, care se străduiesc să-și atingă visele și să obțină performanțe remarcabile în domeniul sportiv.

Din păcate, mulți sportivi se confruntă cu provocări financiare semnificative în ceea ce privește costurile de antrenament, echipament, participarea la competiții și alte cheltuieli asociate dezvoltării lor sportive. În acest sens, ne-am propus să organizăm o campanie de strângere de fonduri pentru a sprijini acești sportivi talentați să-și atingă potențialul maxim și să obțină rezultate remarcabile.

15th World Wushu Championships 201915th World Wushu Championschips 2019

Fondurile colectate prin această campanie vor fi utilizate în următoarele scopuri:

  1. Susținerea costurilor de antrenament: Asigurarea accesului la antrenori specializați, facilități sportive de calitate și programe de pregătire adecvate.
  2. Furnizarea de echipament sportiv: Achiziționarea de echipamente și îmbrăcăminte sportive necesare pentru a permite sportivilor să concureze în condiții optime.
  3. Participarea la competiții: Sprijinirea financiară pentru a acoperi costurile de înregistrare, deplasare și cazare la competițiile regionale, naționale și internaționale.
  4. Burselor și burse de studiu: Oferirea de burse și asistență financiară pentru sportivii care doresc să continue să-și dezvolte talentele sportive în timp ce urmează o educație de calitate.

15th World Wushu Championschips 201915th World Wushu Championships 2019

Orice contribuție, indiferent de mărimea ei, va face o diferență semnificativă în viața sportivilor noștri și în viitorul lor sportiv. Fiecare donație va ajuta la îndeplinirea visurilor lor și la crearea de oportunități înalte în cariera lor sportivă.

Pentru a face o donație și a sprijini sportivii noștri talentați, vă rugăm să utilizați următoarele metode de donare:

  1. Donație online: Accesați site-ul nostru la www.danla.ro și urmați instrucțiunile simple pentru a face o donație sigură și rapidă.
  2. Transfer bancar: Efectuați o donație prin transfer bancar către contul nostru RO53CECEB00030RON0826251.